SON HABERLER
[11:28] DİYANETTEN BİR ÇAĞRI DAHA -- [10:58] TOPLANTININ ANA GÜNDEM MADDESİ CORONA -- [10:05] CORONA ÖNLEMLERİ ARTIYOR... NİSAN SONUNA KADAR ERTELENDİ -- [12:28] YAŞLANMAYA HAZIR MIYIZ -- [11:34] ŞAHİN: ÜLKE NEFES ALACAK -- [11:22] AVM LER KAPATILSIN KARARI ALINDI -- [10:50] ÖSYM'DEN MİLYONLARI İLGİLENDİREN KARAR -- [14:53] CORONA VİRÜSÜ İLE İLGİLİ ÇARPICI İDDİA -- [14:39] DÜZCE'DE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ -- [14:28] TUNCAY ŞAHİN'DEN ANLAMLI MESAJ --
Gündem
FETÖ'NÜN KARŞISINDA EL PENÇE DURMUŞTU...

Akçakoca TV

FETÖ'NÜN KARŞISINDA EL PENÇE DURMUŞTU...
10.06.2019 - 11:24
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Türkiye'de bir çok vatandaş, FETÖ'nün siyasi ayağının yargılanmasını beklerken, bir zamanlar FETÖ Lideri Fetullah Gülen'in yanında el pençe duran AK Parti 24. Dönem Düzce Milletvekili Osman Çakır'dan, tuhaf bir FETÖ Çıkışı geldi... 

24. Dönem AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı değerlendirmede, "ticari/akçalı" bağlantılı şahıslar vasıtasıyla partinin dışına iterek her seçimde Ankara’nın batısında birinci olan Düzce’yi yavaş yavaş Ak Parti’den uzaklaştırarak AKP’lileştirmiştir “ iddiasında bulundu…

İŞTE O YAZI…

Bu ifade, olayı okuyamama veya yanlış okumadır. Düzce'de AK Parti’nin kuruluşundan bugüne değin oluşturulan yapılanma tamamen akçalı pragmatist, menfaatçi, fayda sağlamaya yönelik bir yapılanma olmuştur (birkaç istisna hariç). İlk şirket kurarak oluşturulan bu yapılanma Düzce deki FETÖ nün açık gizli desteklemesiyle tamamen "Ticaret" yapılanmasının eline geçmiş yüzdelikçi siyasetçilerin güdümü ve sürümüyle genel merkezde tepedeki şahıslarla sıkı "ticari" ilişkiler nedeniyle bugüne değin devam edegelmiştir.

Ak partililer (milli görüşçü/muhafazakar/milliyetçi/ sosyal demokratlardan) oluşanların desteklerini ve bu tandanstaki temsilcilerini iftiralarla ve yalanlarla yukarıda bahsettiğim genel merkezdeki "ticari/akçalı" bağlantılı şahıslar vasıtasıyla partinin dışına iterek her seçimde Ankara’nın batısında birinci olan Düzce’yi yavaş yavaş Ak Parti’den uzaklaştırarak AKP’lileştirmiştir.

(Bu/bunlar, kendilerini kurtarmak için önce FETÖ ile bağlantılı şahısları şikayet ederek veya ettirerek içeri aldırtıp hem kendilerini sakladılar ve hedef saptırdılar, sonrada bunları çıkarmak için FETÖ cü işadamlarının topladığı paralarla bunları Şamil Tayyar beyin bahsettiği FETÖ piyasasıyla büyük paralar elde ederek dışarı çıkardılar. Sendikaya üye olduğundan, bankaya para yatırdığından hala tutuklu olan aldanmış/aldatılmış (hala aynı kafada olanlar var) bir sürü zavallı aptal içeride iken bu işin kaymağını yiyen ticaret ve siyaset ekibi dışarıda gezmeye devam ettiler.)

Paradan başka derdi olmayan bir kaç adam FETÖ yü de gerektiği gibi kullanarak ve genel merkezdeki akçalı işler takip eden büyük abileri vasıtasıyla AK PARTİ’yi bitirmeye devam ediyorlar. Düzce’nin beş ilçesindeki adaylar (Akçakoca-Yığılca hariç) hepsi AKPARTİ li adaylardır.

Birol Şahin’in AK PARTİ den atılışı ve bugüne değin geliş süreci iyi incelediğinde benim söylediklerimin teyidinden başka bir şey bulunmayacaktır. Muharrem Tozan’nın da,  Mustafa Koloğlu’nun da hikayesi çok farklı değil. Ve hala Düzce’de yüzdelikçi ekip hüküm sürmeye ve de partiyi özellikle de Reis Reis diye diye reisin etinden budundan yemeye devam ediyorlar.

Düzce böyle de başka iller farklı mı yüzde doksanı aynı. Partimizde oluşmuş beylik ve derebeylikler bu yüzyıllardır beklenen özlenen iktidarı yeyip bitiriyor.

İdeolojik, milli, eğitim, sınaî, ticari, sosyal vs. yanlışlıklara girmeyeceğim.

Peki şimdi durup dururken nereden çıktı bunları yazmak derseniz.

DERİM Kİ; bütün olumsuzlukları alçaklıkları hainlikleri yanlışlıkları bildiğimiz ve gördüğümüz halde yine de İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL..

Bırakılamaz, terk edilemez, teslim edilemez.

Allah için, Millet için, Ümmet için...

Herkes sandığa gitsin ve desin ki;

"Ya Rabbi! Kulların yanlış yaptı/yapıyor. Emaneten ve kerhen yine de veriyorum/destekliyorum. Ama hakkımı helal etmiyorum eğer ki durumlarını ve hallerini evlerinden başlayarak düzeltmezlerse." deyin ve

İSTANBUL’u kurtarın hain oyunlardan...

vesselamu alel huda ve dinil hakki...


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Facebook'da Bizi Takip Edin