SON HABERLER
[11:13] 81 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON! -- [14:56] BİRLEŞİK METAL'DE ÇELİK GÜVEN TAZELEDİ... -- [12:10] DÜZCE'DE EĞİTİM AYAKLAR ALTINDA... NEDEN SUSUYORSUNUZ? -- [16:41] DÜZCE'NİN DURUMUNU MARADİT ÖZETLEDİ... -- [16:20] O HABERE YORUM YAĞDI... -- [15:27] HAYDİ DÜZCE BAYRAK AS! -- [13:33] DİLBER'DEN DESTEK MESAJI! -- [12:37] FARUK ÖZLÜ'DEN BARIŞ PINARI HAREKATI MESAJI! -- [12:32] CAFELERE ŞOK BASKIN! -- [12:18] BAŞKAN ÖZLÜ MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR... --
Gündem
DÜZCE TSO'DAN AÇIKLAMA!

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

DÜZCE TSO'DAN AÇIKLAMA!
1.07.2019 - 15:12
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, son aylarda sistematik olarak Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’in üzerinden Düzce’nin en büyük Sivil Toplu Kuruluşu niteliğinde, 4.000 üyeye hizmet vermekte olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na, Düzce’de yerel yayın yapan bir medya grubu tarafından yapılan asılsız, dayanaksız, hakaret içerikli haberler ile ilgili yazılı açıklama yapıldı. 

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"Kurulduğu 1959 yılından bu yana en önemli gayesi Düzce ekonomisinin gelişmesi olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, mevcut dönemde ülke genelinde yaşanan ekonomik sorunlara rağmen yatırımcıları ilimize çekmek için kamu destekleri ve lojistik destek anlamında önemli mesafe kat etmiş, katılınan her platformda Düzce en iyi şekilde potansiyel yatırımcı adaylarına tanıtılmaktadır.

Yukarıda bahsi geçen medya kuruluşu ve kişisel menfaatlerini Düzce’nin üzerinde gören bir çalışanı, aslı olmayan, araştırma gereği bile duymadan yazmış olduğu asparagas haberlerle sadece Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Tuncay Şahin’in kişisel haklarına saldırmamış, aynı zamanda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan 4.000 üyemize de saldırmıştır. 
Kişisel hırs ve nefret duygularını, kitle erişim araçları ile Düzce’nin genel menfaatlerinin zarar görmesini dahi umursamadan kusan, çirkin, yakışıksız ve genel ahlak kurallarının tamamen dışında davranan bu medya çalışanı ve bağlı bulunduğu şirket, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik zorluk durumunda bile ilimize yabancı yatırımcı çekilmesini, yatırımcılara lojistik destek sağlanarak yüzlerce vatandaşımıza istihdam kapısı açılmasını içlerine sindirememişlerdir.

Geçtiğimiz günlerde “Türkiye Pazarından” çekilme kararı alan üyemiz IR Emniyet Sistemleri şirketinin Düzce Fabrikasını kapatmasına yönelik olarak sürecin en başından bu yana takipte olan Yönetim Kurulumuz, konuyla ilgili de vakit kaybetmeden gerekli kamuoyu bilgilendirmesini yapmışlardır. Son yapılan karalama haberinde geçtiği gibi duyarsız kalınmamış, gerek firma yetkilileriyle gerekse kamu kurumlarıyla koordineli şekilde sürecin takibi odamız tarafından dikkatle yapılmaktadır. Yaygın kitle erişim olanaklarının olduğu günümüzde, gerek web sitemiz, gerekse sosyal medya hesaplarımızda ilgili kamuoyu bilgilendirme metni yayınlanmış, kendilerinin elektronik posta adreslerine de servis edilmiştir. 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kamuoyunun “Doğru ve tarafsız haber alma” özgürlüğüne inanmakta, bu doğrultuda ilgili kişi ve bağlı bulunduğu şirket tarafından yapılan asılsız, asparagas haberlerin kamuoyunu yanlış yönlendirmemesi amacıyla bu açıklama metnini yayınlamak zorunda kalmıştır."


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL CADDESİ TRAFİĞE KAPANIYOR!
DÜZCE'NİN DURUMUNU MARADİT ÖZETLEDİ...
CAFELERE ŞOK BASKIN!
10.10.2019 - 12:32
CAFELERE ŞOK BASKIN!
ULVİYE KUTLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!

Facebook'da Bizi Takip Edin