SON HABERLER
[23:04] HER AÇIKLAMASI FİYASKO -- [11:44] MAHMUT TANAL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI -- [11:17] MURAT YİĞİT'E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ ARTIYOR -- [11:10] DÜZCE ÜNİVERSİTESİNDE KADIN VE ŞİDDET KONUŞULDU -- [10:52] BİLETLER SATIŞA SUNULDU -- [10:39] FAŞİST İTALYAN POLİTİKACI İÇİNDE TÜRK FINDIĞI VAR DİYE -- [17:43] SOSYAL MEDYADA TATLI ATIŞMA! -- [17:33] İYİ PARTİ'DEN KENT BİLİNCİ ÖNERGESİ... -- [17:28] MÜDÜR - MUHTAR GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI... -- [17:10] KARAYOLLARI HEYETİ DÜZCE'DE... --
Gündem
KİRLİ ÇAMAŞIRLAR ORTAYA ÇIKACAK MI?

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

KİRLİ ÇAMAŞIRLAR ORTAYA ÇIKACAK MI?
6.08.2019 - 15:12
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce Belediye Meclisi'nde, belediye başkanlığının 2014-2019 yılları arasında yapılan ihalelerinin incelenmesi amacıyla 'Araştırma Komisyonu' kurulacak. İyi Parti grubu tarafından verilen önerge tüm üyelerin oybirliği ile kabul edildi.

Meclisin aldığı karara göre, 2014-2019 tarihleri arasında Düzce Belediye Başkanlığı tarafından tüm birim müdürlükleri tarafından yapılan ihalelerin incelenmesi ve rapor yazılması için 7 kişilik Araştırma Komisyonu kurulacak. Mecliste bulunan tüm üyelerin bu yönde oy kullandığı karara göre 7 kişilik komisyonda AK Parti’den 4 üye, MHP, İyi Parti ve CHP'den de birer üye bulunacak. Meclisin bu ay yapacağı ikinci toplantıda komisyon üyeleri belli olacak.

ARTIK PARALI OLACAK

Düzce Belediye Meclisi Ağustos ayı birinci toplantısı, Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında merkez binada yapıldı. Toplantının başında 17 ve 18 Temmuz tarihlerinde Akçakoca ve Cumayeri'nde yaşanan sel felaketine ilişkin bildiri okundu. 7 kişinin hayatını kaybettiği sel felaketine yönelik bilgilerin yer aldığı bildiride, felaketten ve mağduriyetlerden dolayı bölge halkına geçmiş olsun temennileri iletildi. Ayrıca Düzce Belediyesinin bölgede yaptığı çalışmalardan söz edildi.

Mecliste daha sonra gündem maddelerine geçildi. Düzce Belediye Başkanlığı tarafından, üst yönetici kadroları ile birim müdürlüklerine yapılan atamalar konusunda Meclis üyelerine bilgi verildi. Gündemde yer alan tüm konular ilgili komisyonlara havale edildi. Gündemde bulunan konulardan biri de Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Çocuk Kulübü hizmetlerinin ücretlendirilmesi oldu. Buna göre Çocuk Kulübü bünyesi içinde gerçekleştirilen etkinlik atölyeleri, anaokulu, yetişkinlere yönelik kurs, güzel sanatlar etkinlikleri ile hafta sonu programlarının haftalık ve aylık olarak ücretlendirilecek. Fiyatlandırmalara ilişkin öneriler plan ve bütçe komisyonu tarafından görüşülerek Meclise sunulacak.

Belediye Meclisi'nin ağustos ayı toplantısına, CHP il başkanı İlhan Duru, İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ile partilerin il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Meclisin ikinci oturumu 8 Ağustos tarihinde yapılacak. 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

VAHŞİCE ÖLDÜRÜLEN CEREN İLE İLGİLİ DÜZCE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN SKANDAL SÖZLER
DÜZCELİLER DİKKAT! KAR GELİYOR...
BEKLENEN OLDU! ŞİRKETLEŞTİLER...
DÜZCE BAROSU'NDA KRİZ... İSTİFA ETTİ...

Facebook'da Bizi Takip Edin