SON HABERLER
[11:28] DİYANETTEN BİR ÇAĞRI DAHA -- [10:58] TOPLANTININ ANA GÜNDEM MADDESİ CORONA -- [10:05] CORONA ÖNLEMLERİ ARTIYOR... NİSAN SONUNA KADAR ERTELENDİ -- [12:28] YAŞLANMAYA HAZIR MIYIZ -- [11:34] ŞAHİN: ÜLKE NEFES ALACAK -- [11:22] AVM LER KAPATILSIN KARARI ALINDI -- [10:50] ÖSYM'DEN MİLYONLARI İLGİLENDİREN KARAR -- [14:53] CORONA VİRÜSÜ İLE İLGİLİ ÇARPICI İDDİA -- [14:39] DÜZCE'DE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ -- [14:28] TUNCAY ŞAHİN'DEN ANLAMLI MESAJ --
Gündem
ER DÜZCE HALKINA ÇAĞRIDA BULUNDU

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

ER DÜZCE HALKINA ÇAĞRIDA BULUNDU
17.03.2020 - 12:39
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, tüm Türkiye’yi etkileyen Corona Virüsü ile ilgili olarak, Düzceli vatandaşlara seslenerek, “ Devletimiz tarafından hassasiyetle altı çizilen tüm kurallara harfiyen riayet etmemiz ve bu konuda birbirimizi uyarmamız şarttır” dedi.  

Er, “İnsanlık, son yüzyılın en ciddi salgın tehdidi ile karşı karşıyadır. Çin’de başlayıp, bu güne kadar görülmemiş bir hız ile Dünya’nın tamamına yayılan ve ne yazık ki henüz genel kabul görmüş bir tedavi süreci bulunamamış olan Corona Virüsünün sebep olduğu ölümcül hastalık, ülkemizde de görülmüş olup vaka sayıları her gecen gün, ne yazık ki, aratarak devam etmektedir. Temizliğin ve bireysel korunmanın çok önemli olduğu bu salgın hastalığa karşı Sağlık Bakanlığımız nezdinde planlanmakta olan çalışmaları büyük bir dikkatle ve titizlikle takip etmekteyiz. Sorumlu tavırları, halkı bilgilendirme noktasında takındığı şeffaf ve duyarlı üslubu sebebi ile Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya da teşekkür ediyor, aynı tavrı yerel yönetimlerin de örnek almasının altını hassasiyetle çiziyoruz” dedi.

Yapılan uyarıları takip etmek gerektiğini belirten Er, “Düzceliler olarak, konunun önemine binaen, yaşamakta olduğumuz süreçte Devletimizin duyurularını ve aldığı önlemleri dikkatle takip etmemiz, gerek kendi sağlığımız gerekse de diğer insanların sağlığı acısından hijyen başta olmak üzere Devletimiz tarafından hassasiyetle altı çizilen tüm kurallara harfiyen riayet etmemiz ve bu konuda birbirimizi uyarmamız şarttır.   Milletimiz ve Düzceli hemşerilerimiz olarak bu büyük sıkıntının da altından kalkacak feraset ve bilince sahip olduğumuz, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme bilincimizin zor zamanlarda nasıl kendiliğinden ortaya çıktığı tarihsel bir gerçektir. Lütfen bugün de duyarlı olalım ve moral motivasyonumuzu yüksek tutalım” dedi.

İyi Parti İl Başkanlığının mail adresini ve telefon numarasını da paylaşarak, ihtiyaç olması durumunda kendilerine ulaşacak her vatandaşın sorununu çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Er, “Bu aşamada ve sonrasında herhangi bir acil durum veya çözüm beklediğiniz husus karşısında İyi Parti Düzce Teşkilatının kapıları siz vatandaşlarımıza acık olacaktır. Buna ek olarak sorunlarınızı , ihtiyaçlarınızı ve çözüm önerilerinizi bize iletmek adına   iyipartiduzce@yahoo.com mail adresimiz ve 0 380 5120403 telefon numaralarımız hizmetinizdedir. Bize dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Zaman birlik zamanıdır, zaman duyarlı olma zamanıdır.  Hepimize geçmiş olsun, bu derdi de hep beraber atlatacağız.  Düzce sahipsiz değildir” dedi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Facebook'da Bizi Takip Edin