SON HABERLER
[16:16] BAKAN KASAPOĞLU'NUN PROGRAMI BELLİ OLDU -- [16:11] ZARAR GÖREN KALDIRIMLAR YENİLENİYOR -- [15:53] KUTLAMAYA ÖZLÜ'DE KATILDI -- [15:21] KEŞİR'DEN ÖZLÜ'YE DESTEK... VURDU GÖL OLDU... -- [11:31] KGK BAŞKANI MARADİT'TEN 10 OCAK MESAJI -- [11:45] CAHİT AYDIN'A MAHKEMEDEN KÖTÜ HABER -- [10:14] CHP'Lİ MECLİS ÜYESİNDEN ŞOK EDEN AÇIKLAMA -- [12:20] CELAL KASAPOĞLU MAKAM ARACINI HASTA ÖĞRENCİ İÇİN TAHSİS ETTİ -- [12:10] ER HIZLI TREN İÇİN DEVREYE GİRDİ -- [11:57] ÖZLÜ'DEN TANAL'A CEVAP --
Siyaset
GÜLER GÜNEŞ HER ŞEYİ İNKAR ETTİ...

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

GÜLER GÜNEŞ HER ŞEYİ İNKAR ETTİ...
3.09.2019 - 12:47
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş, İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Ender Çakar'ın, kendisi hakkında Düzce Belediye Meclisine sunduğu soru önergesine yazılı cevap verdi. Dün akşam ki Meclis toplantısına katılmayan Güneş'in yaptığı yazılı savunmasında hakkında ki iddiaları inkar etti. 

Düzce Belediye meclisinde İYİ Parti Meclis Üyesi Ender Çakar tarafından,  Ağustos ayı meclis toplantısında AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Güler Güneş'e yönelik sorduğu önergeye Güler Güneş yazılı cevap verdi. Dün akşam ki Belediye Meclis Toplantısına katılmayan Güneş'in savunması tezzatlıklarla dolu. 

KADINLAR LOKALİNİN İŞLETMECİSİ OLDUĞUNU NEDEN İNKAR EDİYOR?

Güneş yazılı savunmasında, Düzce Belediyesi Kadılar Lokalinin işletmeciliğini yapmadığını, kadınlar lokalini parti lokali olarak kullanmadığını savundu. Kadınlar lokalinin işletmeciliğini yapan Güne'in geçmişte parti toplatılarını burada yaptığı kamuoyunca biliniyordu. Olayın ortaya çıkmasının ardından Düzce Belediyesi söz konusu işletmeyi Güneş'in elinden alarak, belediyeye ait BELTUR şirketine devretmişti. 

"EMİNE ALKAN MÜDÜR YARDIMCISI DEĞİL, OFİS ÇALIŞANI..."

Güneş'in yazılı cevap metninde dikkat çeken bir diğer konu ise, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğüne hiç bir vasfı olmamasına rağmen torpil ile Müdür Yardımcısı olarak atanan Emine Alkan oldu. Yakın arkadaşı olan AK Parti Kadın Kolları Üyesi Emine Alkan'ın Düzce Belediyesinde işe başlamasında bir etkisinin olmadığını belirten Güneş, "Emine Alkan bahsedildiği gibi müdür yardımcısı olarak değil, Düzce Belediyesine ait İNTAŞ A.Ş. yeni adı ile BELKA adlı şirkete büro personeli olarak alınımştır. Önergede yer aldığı şekilde bir görevi ve yetkisi bulunmamaktadır. İşe alım sürecinde dahlim yoktur" dedi. 

BELEDİYE YETKİLERİ "ALKAN MÜDÜR YARDIMCISI..."

Ancak, daha önce Düzce Cesur Haber Genel Yayın Yönetmeni Savaş Arı'yı telefonlar arayan Alkan, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nde Müdür Yardımcısı olarak çalıştığını kabul etmişti. Bu konu ile ilgili Belediye yetkilileri de, Alkan'ın Kültür Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığını açıklamışlardı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş'in, kendini aklamak için tüm gerçekleri inkar etmeye çalıştığı öne sürülüyor. 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Facebook'da Bizi Takip Edin