SON HABERLER
[15:30] DÜZCE TSO'DAN TOBB İLKOKULUNA DESTEK! -- [15:15] FİSKO KAVŞAĞININ KAPATILMASI DÜZCE'Yİ İKİYE BÖLDÜ... -- [12:32] MEMNUNİYET SOSYAL MEDYAYA YANSIDI... -- [12:16] BAŞKAN ÖZLÜ VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ... -- [11:25] PROTOKOL İMZALANDI... -- [10:29] DÜZCE'NİN ACI KAYBI... -- [14:17] DÜZCE'NİN AKCİĞERİ OLACAK! -- [12:45] OKUL SERVİSLERİ DENETLENDİ... -- [17:53] LİZAY PIRLANTA AÇILDI... -- [16:20] YOL AÇMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR... --
Siyaset
ER MECLİS TOPLANTISINI TAKİP ETTİ...

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

ER MECLİS TOPLANTISINI TAKİP ETTİ...
3.09.2019 - 13:37
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Belediye Meclisi Eylül ayının ilk oturumunu yine partilileri ile birlikte takip etti. Er, " Dünkü Meclis toplantısında iyi parti grubu, grup başkan vekili Ender Çakar vasıtası ile, belediye şirketlerinde çalışan  işçilerin maaş ve ikramiyelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme getirmiştir" dedi.

İYİ Parti İl başkanı Yunus Özay Er, iyi parti belediye meclis üyelerinin, meclis toplantısında, belediyeden maaşlarını alamayan işçileri gündeme getirdiğini belirterek, "Dün akşam gerçekleştirilen Eylül ayı meclis toplantısında  iyi parti grubu, grup başkan vekili Ender Çakar vasıtası ile, belediye şirketlerinde çalışan ve belediye çalışanlarının sayıca çok önemli bir kısmını oluşturan işçilerin maaş ve ikramiyelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme getirmiştir. İşçi kardeşlerimizin önemli bir bölümü iki bayram ikramiyesini, mesailerini ve bayram çalışmalarının parasal karşılığını alamamıştır.  Ayrıca  yine önemli bir sayıda işçi temmuz maaşlarının tamamını hala alamamış, parça parça ödeme alırken, Ağustos maaşlarının da ödeme gününün yaklaşması dolayısıyla maaşlarını alıp alamama tedirginliği yaşamaktadır. Zamların üst üste geldiği , okulların açıldığı ve ailelerin bütçelerinin harcama kalemlerinin arttığı bu dönemde belediye çalışanlarının bu önemli mağduriyetlerinin giderilmesinin önemine tekrar vurgu yapıyor, işçi kardeşlerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz" dedi. 

Er ayrıca İyi Parti meclis üyelerinin kadın cinayeti ve çocuk istismarına dikkat çeken konuşmalar yaparak toplantının sona erdiğini belirterek, "Yine meclis esnasında Ak parti kadın kolları başkanı Güler Güneş'e yöneltilen soruların cevapları ile alakalı meclis üyelerimizin talebi gündem konuları içerisinde olmadığı gerekçesiyle toplantı gündemine alınmayıp, cevapların sosyal medya ve/veya basın üzerinden takip edilebileceği belirtildi" ifadelerini kullandı.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Sefer Şahinler

3.09.2019 - 21:53:21

Parti üst yönetimi değişmedikçe bu partiden bir cacık olmaz. Tayyibe hasretle bakan genel başkan bu işi götürecek iradeye sahip değildir. Bu il başkanı da yanında ilçe başkanını gezdirdiği sürece bir adım ileri gidemez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

ÇAKICI CHP'NİN 96. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI...
CHP 96 YAŞINDA...
9.09.2019 - 12:59
CHP 96 YAŞINDA...

Facebook'da Bizi Takip Edin