SON HABERLER
[16:52] ÖZLÜ'DEN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ VURGUSU... -- [14:36] MAZGALLAR TEMİZLENİYOR... -- [14:29] CHP DÜZCE TEŞKİLATI DESTEK İÇİN GİTTİ... -- [13:21] DÜZCE BELEDİYESİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK... -- [13:08] DÜZCE TSO'DAN DEV PROJE... -- [12:35] KESKİN İSTİFASINI İSTEDİ... -- [13:33] PARKLAR TEMİZLENİYOR... -- [12:54] CAHİT AYDIN KESKİN'İ ZİYARET ETTİ... -- [12:39] DÜZCE TSO'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ -- [12:36] SELZEDE ÇOCUKLARA BAYRAMLIK DAĞITTILAR... --
Gündem
AK PARTİ'DE GÜNEŞ VE ALKAN ÇATLAĞI...

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

AK PARTİ'DE GÜNEŞ VE ALKAN ÇATLAĞI...
8.08.2019 - 13:49
0 bekleyen yorum
4 onaylı yorum

İYİ Parti Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Ender Çakar'ın, meclis gündemine taşıdığı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ve Düzce Belediyesi Kültür Merkezine Müdür Yardımcısı olarak atanan Emine Alkan, AK Parti teşkilatı içinde derin çatlak oluşturdu.

Düzce Cesur Haber'in daha önce gündeme getirdiği AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ve Düzce Belediyesine Müdür Yardımcısı olarak atanan Emine Alkan ile ilgili, İYİ Parti Meclis Üyesi Ender Çakar tarafından meclise soru önergesi sunulmuştu. 

Çakar soru önergesinde, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş'e Düzce Belediyesine kadınlar lokalinin  hangi amaçla işletmesi devredildiği, yine AK Parti Kadın Kolları Üyesi Emine Alkan'ın hangi vasıfla Düzce Belediyesi Kültür Merkezine müdür yardımcısı olarak atandığının araştırılmasını istemişti. 

Bu gelişmeler üzerine AK Parti Düzce Teşkilatı içinde Kadın Kolları Başkanı Güneş ve Kadınkolları Üyesi Alkan çatlağı oluştu. AK Parti kulislerinden alınan bilgilere göre, Bazı AK Parti yöneticileri Güler Güneş ve Emine Alkan'ın görevlerinden istifa etmelerini istedi. Konu ile ilgili AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'in önümüzde ki günlerde iki isimle görüşerek istifalarını isteyeceği ileri sürüldü. 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
4 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Eğitimci

19.08.2019 - 14:15:33

liyakat evet herkes hakettiği yerde yine dimi bide kursların başındaki meclis üyesini araştırın ne biliyomuşda oraya oturmuş
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Gerçek ak partili

19.08.2019 - 14:13:21

Partime zarar veren bu insanları ne partmde ne belelediye görmek istemyrum bunlar yüzünden oy kaybettik yeter artık
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Millet adına

10.08.2019 - 10:24:20

Düne KADAR AK PARTİ DÜŞMANI OLAN BİR İNSAN BUGÜN AK PARTİLİ BİR BELEDİYEDE müdür yardımcısı OLABİLİYORSA GEÇMİŞTE KURULAN HAİN OYUNLAR BU GÜN HALEN DEVAM EDİYOR DEMEKTİR..AMAÇLARINI GİZLEYEN BU İNSANLARIN MASKELERİ DÜŞÜRÜLMEDİĞİ SÜRECE BU ÜLKEDEKİ HAİN OYUNLAR BİTTİ DE NE MEZ...
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

vatandaş

8.08.2019 - 21:09:02

Düzce de binlerce universite mezunu genç işsiz iken, Lise diploması bile olmayan emine hanim hangi vasıflara müdür yardımcısı atandı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

KESKİN İSTİFASINI İSTEDİ...
CAHİT AYDIN KESKİN'İ ZİYARET ETTİ...
DÜZCE BELEDİYESİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK...
CHP DÜZCE TEŞKİLATI DESTEK İÇİN GİTTİ...

Facebook'da Bizi Takip Edin