SON HABERLER
[16:16] BAKAN KASAPOĞLU'NUN PROGRAMI BELLİ OLDU -- [16:11] ZARAR GÖREN KALDIRIMLAR YENİLENİYOR -- [15:53] KUTLAMAYA ÖZLÜ'DE KATILDI -- [15:21] KEŞİR'DEN ÖZLÜ'YE DESTEK... VURDU GÖL OLDU... -- [11:31] KGK BAŞKANI MARADİT'TEN 10 OCAK MESAJI -- [11:45] CAHİT AYDIN'A MAHKEMEDEN KÖTÜ HABER -- [10:14] CHP'Lİ MECLİS ÜYESİNDEN ŞOK EDEN AÇIKLAMA -- [12:20] CELAL KASAPOĞLU MAKAM ARACINI HASTA ÖĞRENCİ İÇİN TAHSİS ETTİ -- [12:10] ER HIZLI TREN İÇİN DEVREYE GİRDİ -- [11:57] ÖZLÜ'DEN TANAL'A CEVAP --
Gündem
KEŞİR'DEN TEPKİ

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

KEŞİR'DEN TEPKİ
3.01.2020 - 10:36
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Raif Mermutlu'nun Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'na yaptığı hakaretin yankıları sürüyor. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Kasapoğlu'na yönelik yapılan çirkin hakarete tepki göstererek, "Kullanılan ifadeler e insani, ne de bürokratik adaba, nezakete sığar" dedi. 

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İSKİ ile Düzce'nin yaşadığı sorunları görüşmek üzere Genel Müdür Raif Mermutlu ile bir araya gelmiş, Nermutlu Kasapoğlu ve Düzce halkına çirkin ifadeler kullanmıştı. Konu ile ilgili Düzce kamuoyunda tepkiler devam ederken, bir açıklamada AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'den geldi. 

Keşir yaptığı açıklamada; "Düzce Melen suyu, İstanbul’un en önemli su ihtiyacını karşılayan kaynaklardan biri olması nedeniyle, ihtiyaç olan altyapı proje ve çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunmak mahiyetindeki ziyaret gerçekleşmiştir. Gerçekleşen görüşmede, kullanılan ifadeler ne insani, ne de bürokratik adaba, nezakete sığar. Sayın Kasapoğlu’nun İSKİ ziyareti sırasında Genel Müdür Mermurtlu’nun “Siz yan gelip yatacaksınız, bizden borularınızı değiştirmemizi isteyeceksiniz, Melen babanızın malı değil. Bana ne sormaya geldiniz, boru çapı mı?” İfadeleri ile karşı karşıya kalmıştır" dedi. 

"Unutulmamalıdır ki; Melen suyunun kullanımı ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ve İSKİ’nin hem Düzce’ye hem de İstanbul’a karşı sorumluluk ve yükümlülükleri vardır" diyen Keşir açıklamasına şu şekilde devam etti:

"İstişare mahiyetinde yapılan bir ziyarette, asgari nezaketten yoksun, atanmış bir yöneticinin, ilimizi temsilen giden seçilmiş bir başkan yardımcısı ve ekibine karşı üslup ve tavır, Sayın Kasapoğlu ve heyet nezdinde, hangi siyasi parti mensubu olursa olsun tüm Düzceli’lere karşı yapılmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Mermutlu hem Sayın Kasapoğlu’ndan hem de Düzceli’lerden özür dilemelidir. Ayrıca işinin gereğini yapmak konusunda hem Düzce’ye hem de İstanbul’a karşı sorumlu olduklarını da unutmamalılar. Konunun takipçisi olacağım."


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Facebook'da Bizi Takip Edin