SON HABERLER
[16:52] ÖZLÜ'DEN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ VURGUSU... -- [14:36] MAZGALLAR TEMİZLENİYOR... -- [14:29] CHP DÜZCE TEŞKİLATI DESTEK İÇİN GİTTİ... -- [13:21] DÜZCE BELEDİYESİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK... -- [13:08] DÜZCE TSO'DAN DEV PROJE... -- [12:35] KESKİN İSTİFASINI İSTEDİ... -- [13:33] PARKLAR TEMİZLENİYOR... -- [12:54] CAHİT AYDIN KESKİN'İ ZİYARET ETTİ... -- [12:39] DÜZCE TSO'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ -- [12:36] SELZEDE ÇOCUKLARA BAYRAMLIK DAĞITTILAR... --
Siyaset
AK PARTİNİN BALLI KADINLARI...

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

AK PARTİNİN BALLI KADINLARI...
10.08.2019 - 10:16
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum

Düzce'de yüzlerce üniversite mezunu işsizlikle boğuşurken, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş, siyasi gücünü kullanarak yakın çevresini torpille kamu dairelerinde işe sokuyor... Güneş'in, yakın arkadaşı ve AK Parti Kadın Kolları Üyesi Canan Çarıkçı'yı Düzce Valiliğinde işe başlattığı iddia edildi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.Düzce Belediyesi Kadınlar Lokalinin işletmesini alan, AK Parti Kadın Kolları'nda birlikte görev yaptığı yakın arkadaşı Emine Alkan'ı Düzce Belediyesinde Müdür Yardımcısı yaptıran Güneş'in, yine yakın arkadaşı Canan Çarıkçı'yı da siyasi baskıyla Düzce Valiliği'nde işe başlattığı iddia edildi. 

Çarıkçı'nın hangi vasıfla Düzce Valiliği'nde işe başlatıldığı ve her hangi bir mülakata tabi olup olmadığı merak konusu olurken, Düzce Valiliği'nin kamuoyunda oluşan büyük tepkiler nedeniyle Çarıkçı'nın iş haddine son vereceği öğrenildi. 

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevinde adı bir çok şaibeli işe karışan  Güneş'e her kesimden tepkiler gelmeye devam ederken, konu ile ilgili AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'in bir an önce açıklama yapması bekleniyor. 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Seçmen

10.08.2019 - 13:16:50

E meclis üyesi ilknuru araştırın onuda belediye kurslarının başına koordinar yaptı
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Aslı Atik

10.08.2019 - 10:44:36

halk bu durumu o kadar özümsemiş ki, nerdeyse üç beş kişi dışında ses eden yok. Devrani böyle döndürdüler hep. Ama artık öyle zor ki işleri. Eni sonu makamları boşuna işgal eden hepsi gidecek
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Metin Köseer

10.08.2019 - 10:43:18

ya arkadaş bu bayanı alın görevden her şey bitsin. Her gün yeni yeni iddialar çıkıyor. Alın görevden, işine son verin. Bir daha unvan, makam kullanamasın. Keleş görevden nasıl alındı. Her şey yoluna girdi. Bunu da alın millet rahatlasın yaa.. Düzce AKP Kadın Kolları bugüne kadar ne yapmış? Hangi faaliyetlerde bulunmuş bunlara bakın. Hiç bir faaliyetleri yok. Sadece kendilerini işe aldırmaya çalışıyorlar. Vay benim memleketim daha neler göreceğiz. İlkokul mezunu bile müdür yardımcısı olabiliyorsa bunların aldığı paralar haramdır. Ben hakkımı helal etmiyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Facebook'da Bizi Takip Edin